Titles you rated
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 4.0
Scenes from the SuburbsRated ★ 3.5- Kenzo WorldRated ★ 3.5
KajillionaireRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Dream ScenarioRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
MigrationRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0