Titles you rated
ArmageddonRated ★ 3.5
Two Rooms, Two NightsRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.5