Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5