Movies
Ratings
896
CallRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
Urban LegendRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Warring StatesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0