Series
Ratings
314
The TyrantRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Archive 81Rated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 1.5
The Night OfRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0