Titles you rated
The WailingRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5