Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
The TreeRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
The Tree of LifeRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5