Titles you rated
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0