Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
HeroRated ★ 1.5
No MercyRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5