Movies
Ratings
1741
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Critters 3Rated ★ 1.0
The Perfect HostRated ★ 3.5
MineRated ★ 3.5
The Wolf's CallRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
General's SonRated ★ 2.5- Millions In My AccountRated ★ 2.0
Shall We Kiss?Rated ★ 2.0
Two Cops 2Rated ★ 2.0- A Bloody Battle For RevengeRated ★ 1.0
White BadgeRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- NightmareRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Dark WaterRated ★ 2.5