Movies
Ratings
670
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5