Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Orbiter 9Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0