Titles you rated
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0