Titles you rated
On AirRated ★ 0.5
Chief KimRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 0.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 1.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 0.5
Your Lie in AprilRated ★ 0.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5
OverlordRated ★ 0.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 0.5
Some Day or One DayRated ★ 0.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.0
The Promised NeverlandRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0