Series
Ratings
26
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0