Series
Ratings
140
Love ScoutRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5