Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 3.0