Series
Ratings
110
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5