Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
AbigailRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
La ChimeraRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5