Movies
Ratings
341
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 0.5