Series
Ratings
26
My GirlRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0