Movies
Ratings
768
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
FlowRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0