Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Are You Human?Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
The Red TeacherRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0