Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
ARQRated ★ 3.5
The Bag ManRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 5.0
GantzRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.5
Tokyo GirlRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Rainbow SongRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5