Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
YoloRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0