Series
Ratings
192
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0