Movies
Ratings
279
MaleficentRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5