Movies
Ratings
366
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5- DreamRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The 8th NightRated ★ 1.0
PhantomRated ★ 2.0