Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0- 2 DoorsRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0