Series
Ratings
95
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Top Boy: Summerhouse Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Wu-Tang: An American Saga Season 2Rated ★ 4.0
Wu-Tang: An American Saga Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5