Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 0.5
- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 2.0