Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 1.0
CatsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5