Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0