Titles you rated
The VowRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.5
AlexanderRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 1.0