Titles you rated
GourmetRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 1.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5