Series
Ratings
120
The Good PlaceRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0