Movies
Ratings
390
TMNTRated ★ 2.5
SaharaRated ★ 3.5
Edge of DarknessRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.0
PajuRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
StealthRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.5