Series
Ratings
58
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
No, Thank You Season 2Rated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0