Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
FloatRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0