Series
Ratings
79
Solo LevelingRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Pixar PopcornRated ★ 3.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
The Principles of PleasureRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- SmashRated ★ 3.0
- SmashRated ★ 5.0
The Secret of My LoveRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.5