Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5