Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0