Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The MauritanianRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5