Titles you rated
Shrek the HallsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Air Force OneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0