Movies
Ratings
16
The Hunger GamesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0