Titles you rated
The GodfatherRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5