Series
Ratings
406
My NameRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Polar Bear CafeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
Chastity HighRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0