Titles you rated
Men in BlackRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
TransformersRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5