Titles you rated
TedRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0