Movies
Ratings
30
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0